Як заробити на Манівео – реферальная програма 2021

Реферальная программ Манивео приведи друга

Moneyveo реферальная програма – це спосіб трохи підзаробити на Манівео та отримати гроші без особливих зусиль. Як це працює?

менівео реферальна програмаМанівео платить кожному користувачеві від 100 грн до 350 грн за приведеного друга, а також ви отримуєте можливість взяти участь в розіграші Apple iPhone 12. Для цього, вам необхідно самому зареєструвати акаунт в манівео, там відкрити розділ “Приведи друга” і знайти рядок з вашої спеціальним посиланням і блок з e-mail і СМС-розсилкою.

Тепер залишається дійсно запросити друга в сервіс. Важливо розуміти, що якщо ви бездумно розішлете всім друзям однакове повідомлення без пояснень, то вони вважатимуть це за спам.


moneyveo
Відсоткова ставка:

від 0,01% в день

Як запросити друга в Манівео

Почнемо з того, що у вас повинен бути дійсно велике коло друзів і знайомих.

Крім того, запрошення в сервіс має бути доречним. Що це означає?

Запрошення варто відправляти тоді, коли друг в цьому має потребу, коли це є рішенням його проблем. Наприклад, в спілкуванні ваш друг або знайомий згадав, що скоро день народження близької людини або просто сезон свят, хоче підготувати хороший подарунок, але зарплата буде тільки через кілька днів після заходу.

Ви можете порадити манівео перший кредит як спосіб отримати гроші під 0,01%, тобто, майже що без відсотків.

Або ж людина хоче переїхати від батьків, але не може накопичити стартовий капітал для переїзду (зазвичай це 1 місяць квартплати, заставна сума, 50% коммисии ріелтору). У цій ситуації ви також запропонувати сервіс як вирішення проблеми.


Коли я отримаю гроші

Гроші за реферальною програмо манівео ви можете отримати після того, як ваш друг зареєструється і оформить перший кредит. Манівео реєстрація онлайн більш докладно описана в основній статті, ви можете порадити її для прочитання вашому другу чи знайомому.

Після реєстрації, друг повинен оформити кредит онлайн і отримати гроші на свою карту. Через кілька днів (приблизно, через 3 дні), у вашому особистому кабінет з’явиться повідомлення про те, що вам надійшли кошти за запрошення друга. Також, це повідомлення прийде вам на пошту.

Зверніть увагу

Відповідно до правил програми «Приведи друга» заборонені такі способи залучення:

  • контекстна реклама на бренд;

  • мотивований трафік;

  • блокування контенту;

  • створення сайту-клону офіційного сайту Товариства.

Після цього ви можете використовувати ваші гроші – вивести їх на карту або зібрати більш значну суму.

Як дізнатися, скільки ви можете заробити, запрошуючи друзів

Згідно Офіційним Правилам Акції, учасники акції можуть розраховувати на наступні винагороди:

ДатиВи отримуєтеВаш друг отримає
з 13 жовтня 2021 по 24 жовтня 2021350 грн та можливість виграти Apple iPhone 12350 грн та можливість виграти Apple iPhone 12
з 24 листопада 2021 по 30 листопада 2021100 грн та можливість виграти Apple iPhone 12100 грн та можливість виграти Apple iPhone 12

Часті питання і відповіді на них

Майже у всіх користувачів реферальной програми періодично виникають різні питання щодо використання сервісу. наприклад:

Друг оформив кредит, а кошти не зараховані

Вище вже було описано, що гроші надходять не відразу, а через деякий час, зазвичай пару днів. Скоріш за все, вам потрібно просто почекати. Крім того, акція діє лише на перший кредит. Тобто, якщо ваш друг не вперше користується сервісом, то це може вважатися як спроба обдурити систему.

Якими способами можна залучати людей в сервіс

Способів безліч. Від найпростіших і безкоштовних, до більш складних і платних.

Наприклад, безкоштовно ви можете:

  • відправляти запрошення в месенджер (телеграм, вайбер)
  • соціальних мережах (фейсбук, інстаграм)
  • через електронну пошту
  • СМС-повідомлення

Як виводити кошти

Вивести гроші ви можете на свою карту, прихильність до аккаунту Манівео. Для цього вам потрібно після реєстрації в сервісі додати свою карту в налаштуваннях. А також, верифікувати її.


Mанівео Приведи Друга - отримай гроші

Якщо пошукати відгуки про Партнерську програму Манівео, то можна знайти різного роду коментарі: як позитивні, так і негативні. З чим це пов’язано?

Справа в тому, що дана реферальна програма дійсно працює і дійсно є виплати за нею, тому не секрет, що вдячні люди можуть залишати позитивні та хвалебні коментарі. Але також, треба розуміти, що Манивео – це комерційна організація, а  не благодійна, отже, всім і просто так гроші не видає, а накладає низку умов, які необхідно виконати, щоб отримати винагороду. Наприклад, однією з таких умов є те, що користувач, якого ви запрошуєте, має бути ще не зареєстрованим на сайті сервісу.

Ось приклад одного із відгуків:

“Пригласила друга с помощью своей реферальной ссылки. Сделано все по инструкции: из личного кабинета скопировала ссылку, отправила. Друг открыл эту ссылку, зашел в свой личный кабинет и оформил кредит. Кредит получил, но вознаграждения мы с ним не получилили. Это мошенничество со стороны Манивео или есть шанс получить свои деньги?”

У ході спілкування з’ясувалося, що друг вже має обліковий запис у сервісі і він уже неодноразово користувався послугами сервісу. А згідно з правилами акції, такі користувачі не зараховуються. Враховуючи той факт, що правила були опубліковані до того, як користувачка сервісу запросила друга, швидше за все, має бути банальна людська неуважність. Тому ми закликаємо вас уважно читати правила, щоб уникнути подібних інцидентів.

Також, за словами коментатора Oleg_schsp:

“Получил от жены СМС, содержащую ссылку на сервис. После сообщения жена перезвонила и обяснила, что если зарегистрируюсь, то получим деньги и я и она. Увы, после регистрации ничего не получили.

Обновлено. Поддержка помогла решить проблему, деньги получили.”

Історія непроста, як з’ясувалося, посилання було відправлено SMS повідомленням на телефон, де користувач відкрив це повідомлення. А реєстрація відбувалася вже на ноутбуці, де користувач відкрив сайт через пошукову систему. З точки зору програмного забезпечення телефон і ноутбук це два різних пристрої та ПО сервісу не знає, що за цими двома пристроями одна і та ж людина. Навіть різні браузери (наприклад, Гугл Хром і Мозила Файрфокс) – це різні користувачі для програмного забезпечення сервісу. Тому сталася така проблема.

Саме у цій ситуації підтримка пішла на зустріч і це запрошення зарахували вручну. Але ми радимо приділяти більше уваги тому, щоб реєстрація відбулася за вашим посиланням.


Підсумок

В цілому, Moneyveo реферальная програма дає непогану можливість отримати додаткових дохід. Але не варто ставитися до цього як до постійного джерела прибутку.

У будь-якому випадку, якщо вам терміново потрібні будуть гроші, то з наявними аккаунтом ви зможете завжди оформити кредит онлайн!


moneyveo
Розклад роботи:

Цілодобово