Як заробити на манівео – реферальная програма 2020

Реферальная программ Манивео приведи друга

Moneyveo реферальная програма – це спосіб трохи підзаробити на Манівео без особливих зусиль. Як це працює?

Манівео платить кожному користувачеві по 200 грн за приведеного друга. Для цього, вам необхідно самому мати акаунт в манівео, там відкрити розділ “Приведи друга” і знайти рядок з вашої спеціальним посиланням і блок з e-mail і СМС-розсилкою.

Тепер залишається дійсно запросити друга в сервіс. Важливо розуміти, що якщо ви бездумно розішлете всім друзям однакове повідомлення без пояснень, то вони вважатимуть це за спам.


moneyveo
Відсоткова ставка:

від 0,01% в день

Як запросити друга в Манівео

Почнемо з того, що у вас повинен бути дійсно велике коло друзів і знайомих.

Крім того, запрошення в сервіс має бути доречним. Що це означає?

Запрошення варто відправляти тоді, коли друг в цьому має потребу, коли це є рішенням його проблем. Наприклад, в спілкуванні ваш друг або знайомий згадав, що скоро день народження близької людини або просто сезон свят, хоче підготувати хороший подарунок, але зарплата буде тільки через кілька днів після заходу.

Ви можете порадити манівео перший кредит як спосіб отримати гроші під 0,01%, тобто, майже що без відсотків.

Або ж людина хоче переїхати від батьків, але не може накопичити стартовий капітал для переїзду (зазвичай це 1 місяць квартплати, заставна сума, 50% коммисии ріелтору). У цій ситуації ви також запропонувати сервіс як вирішення проблеми.


Коли я отримаю гроші

Гроші за реферальною програмо манівео ви можете отримати після того, як ваш друг зареєструється і оформить перший кредит. Манівео реєстрація онлайн більш докладно описана в основній статті, ви можете порадити її для прочитання вашому другу чи знайомому.

Після реєстрації, друг повинен оформити кредит онлайн і отримати гроші на свою карту. Через кілька днів (приблизно, через 3 дні), у вашому особистому кабінет з’явиться повідомлення про те, що вам надійшли кошти за запрошення друга. Також, це повідомлення прийде вам на пошту.

Після цього ви можете використовувати ваші гроші – вивести їх на карту або зібрати більш значну суму.


Часті питання і відповіді на них

Майже у всіх користувачів реферальной програми періодично виникають різні питання щодо використання сервісу. наприклад:

Друг оформив кредит, а кошти не зараховані

Вище вже було описано, що гроші надходять не відразу, а через деякий час, зазвичай пару днів. Скоріш за все, вам потрібно просто почекати. Крім того, акція діє лише на перший кредит. Тобто, якщо ваш друг не вперше користується сервісом, то це може вважатися як спроба обдурити систему.

Якими способами можна залучати людей в сервіс

Способів безліч. Від найпростіших і безкоштовних, до більш складних і платних.

Наприклад, безкоштовно ви можете:

  • відправляти запрошення в месенджер (телеграм, вайбер)
  • соціальних мережах (фейсбук, інстаграм)
  • через електронну пошту
  • СМС-повідомлення

Як виводити кошти

Вивести гроші ви можете на свою карту, прихильність до аккаунту Манівео. Для цього вам потрібно після реєстрації в сервісі додати свою карту в налаштуваннях. А також, верифікувати її.


Підсумок

В цілому, Moneyveo реферальная програма дає непогану можливість отримати додаткових дохід. Але не варто ставитися до цього як до постійного джерела прибутку.

У будь-якому випадку, якщо вам терміново потрібні будуть гроші, то з наявними аккаунтом ви зможете завжди оформити кредит онлайн!


moneyveo
Розклад роботи:

Цілодобово