Що буде, якщо не виплатити борг за кредит в MoneyVeo?

як обманути манівео

Багатьох потенційних клієнтів та людей, що вже оформили кредит турбує питання: “Що буде, якщо не виплатити кредит в Манівео?” Дійсно, що чекає на людину, яка не має коштів, щоб віддати борг сервісу? – на це питання нададуть відповідь експерти сервісу ZaymiMne.

Ця інформація буде корисна тим, хто планує зареєструватися в Манівео, а також тим, хто має діючий договір займу.


Чому люди не віддають кредити

З кожним роком жити стає все дорожче – ціни на продукти, житло, медицину та інші речі першої необхідності ростуть в геометричній прогресії. Щоб якось зводити кінці з кінцями, люди оформлюють кредити, які стають їхнім рятівним жилетом лише на певний період часу – потім гроші потрібно віддавати. Сьогодні МФО – це легальний спосіб отримати невелику фінансову допомогу просто сидячи вдома. Крім того, Манівео та інші мікрофінансові організації мають надзвичайно привабливі умови для нових клієнтів – 0%, або навіть надають вам додатковий кешбек, тобто вам доплачують за взятий кредит. Круто? Так, проте, за все треба платити, і плата за прострочення платежу часом досягає велетенських розмірів.


Що про це думає сам сервіс Манівео

Після закінчення терміну використання кредиту, сервіс надає клієнту додаткових три дні на погашення боргу – так званий “грейс період”. Протягом цього періоду не будуть нараховані жодні штрафи чи додаткові відсотки за користування грішми. Проте, ці дні вважаються простроченням і відображаються у вашій кредитній історії на сайті сервісу. На четвертий день прострочки, сума вашого кредиту перераховується, акційна пропозиція на взяття кредиту чи будь-які інші знижки анулюються. Також, вам нараховуються додаткові 12% від суми вашого кредиту, по 3% за кожен день прострочення. Сервіс продовжує нараховувати по 3% за кожен день прострочки ще 80 днів. Якщо ви не можете віддати кредит вчасно, Манівео запропонує вам скористатись додатковими послугами: пролонгацією чи реструктуризацією.


Що чекає на боржника згідно законодавства України

Згідно чинного законодавству України, в будь-який момент прострочення виплати боргу за взятий кредит, сервіс Манівео може почати процес стягнення заборгованості з клієнта. Найчастіше, сервіс звертається до третіх осіб у вигляді колекторів. Колекторські організації мають свою методику стягнення боргу – починається все із дзвінків та повідомлень вам, вашим знайомим чи родичам, і закінчитись може візитом до вашої квартири чи будинку.

Інший розвиток подій – Манівео подасть на вас позовну заяву в суд. При позитивному рішенні суду, вас змусять повністю виплатити ваш борг, враховуючи всі штрафи та пеню і судові витрати Манівео. Якщо ви працюєте офіційно, вас змусять заплатити 50% від вашого доходу, а якщо неофіційно – арештують ваші рахунки або вилучать майно. Згідно чинного законодавства України, штраф за прострочення не має чітких рамок, тому сума виплати може стати непід’ємною.


Чи можна обманути MoneyVeo

Що буде, якщо не виплатити борг в Манівео? Чи є якась таємна лазівка, якою можна скористатись? Сьогодні “MoneyVeo не платить” та “Як обманути Манівео” – найпопулярніші запити в Google. Через фінансову скруту, люди не мають іншого виходу, аніж шукати можливості заощадити. Проте, легального способу зробити це просто немає. Мікрокредит – це перш за все послуга, яка, як і все інше має свою ціну. Так, для нових клієнтів вона майже безкоштовна, але для інших – має сталий відсоток за час використання. Сервіс ZaymiMne не радить вам будь-яким способом намагатись обманути сервіс Манівео та дотримуватись чинного законодавства України.


Що ж робити?

Що ж робити звичайному українцю, котрий просто не має грошей на виплату боргу? Наша відповідь – звернутись до компанії Манівео напряму та оформити пролонгацію. Пролонгація – це продовження строка використання кредиту на 30 днів. Проте, слід зробити це вчасно, щоб уникнути санкцій. Що ж не слід робити – це ігнорувати компанію та зникнути, адже це може призвести до фатальний наслідків. Щоб спати спокійно та одного дня не побачити колекторів на своєму порозі, слід ретельно вивчити всі можливі способи повернення боргу. І ZaymiMne вам в цьому допоможе.