Zaymimne.com.ua – Про нас

Ринок швидкого кредитування в Україні працює вже не один рік і сформував свій певний менталітет, правила та риси. Щодня багато фінансових компаній займаються тим, що покращують свої умови видачі, оптимізують скорингову систему, автомитизацію роботи і в цілому покращують сервіс. Та все ж, у суспільстві досі існують стереотипи з далеких 90-х, що все це обман і вся ця зручність є досить підозрілою. Такі люди часто дуже довго шукають, перебирають варіанти, просять консультацію.

Така ситуація сповільнює розвиток системи кредитування населення, що в цілому, негативно позначається на глобальній економіці держави.


Наша мета

“Надати вибір послуги швидкого кредиту із варіантів, які б найбільше підійшли користувачу” – це одна із наших цілей. Українці мають право на зручні послуги.

Також, наша ціль – покращити фінансову грамотність українців.


Алгоритм роботи

Щоб дати об’єктивну оцінку сервісу з мікрокредитування, потрібно бути неупередженим.

Наша експертна команда керується лише фактами та здоровим глуздом під час процесу оцінювання, що дозволяє читачу самому зробити висновки.


Чесність і прозорість процесу

Ми – даємо оцінку компаніям з мікрокредитування.

Ви – вирішуєте чи скористатись сервісом.

Коли ви користуєтеся сервісами, представленими у нас на сайті, ми отримуємо невелику комісію. Це ні в якому разі неробить нашу оцінку більш упередженою, а навпаки – дозволяє нам бути більш незалежними і надавати правдиву інформацію, якою б вона не була.


Наші контакти

Телефон: +38 096 1370258

Електронна пошта: contact@zaymimne.com.ua

Адреса: м. Київ, вулиця Ушинського, 40, “Dominion Business Park”, офіс 332

Також, ви можете звязатися з нами через форму зворотього звязку.


Адреса: м. Київ, вулиця Ушинського, 40, “Dominion Business Park”, офіс 332