Манівео: швидкий спосіб взяти кредит онлайн, умови та відгуки клієнтів

moneyveo
46
Голосів
 • Спосіб отримання: карта
 • Відсоткова ставка: від 0,01% в день
 • Максимальна сума: до 15 000 грн
 • Максимальний термін: 1-30 днів
 • Час підтвердження: 8 хвилин
 • Вік: 18-80

Що ви знаєте про сервіс онлайн-кредитування MoneyVeo? Які відгуки лишили користувачі цього сервісу? Навіщо цей кредит, як його отримати?

Кожен з нас бодай раз опинявся в ситуації, коли потрібно взяти кредит манівео, бо не вистачає грошей на щось дуже потрібне. Іноді це якась дрібниця – нова сукня, телевізор чи новий мобільний телефон, хоча бувають і вкрай важливі ситуації, від яких може залежати навіть життя. Що робитиме звичайна людина в такій ситуації? Вона йде до ломбарду чи в банк, стоїть в черзі, заповнює стоси паперів – і це все навіть не гарантує того, що їй нададуть кредит. З виникненням онлайн сервісів мікрокредитування, ситуація змінилася докорінно – сьогодні достатньо мати комп’ютер, планшет, або звичайний мобільний телефон та доступ до інтернету, щоб отримати необхідну суму грошей – оформити кредит Манівео.


MoneyVeo – це сервіс, де можна терміново отримати мікрокредит

Що ж таке Манівео кредит онлайн?

Мало хто знає, але найпершим сервісом з онлайн кредитування на українському ринку став Манівео, який перейняв найкращі алгоритми онлайн фінансування заходу та став першовідкривачем у своїй сфері в Україні. Що потрібно знати щоб взяти кредит в манівео?

 • Це якісно новий підхід до онлайн кредитування, підхід позбавлений бюрократії та зайвих маніпуляцій.
  Більше ніяких справок, черг та очікування – весь процес оформлення манівео взяти кредит відбувається онлайн і займає не більш ніж 15 хвилин.
 • Це прорив у фінансовій сфері, який за декілька років існування став безсумнівним лідером ринку в Україні.
  Манівео став найпершим сервісом в Україні, який отримав нагороду “Вибір року” у 2018 році, що є безсумнівним показником довіри громадян.
 • Швидка фінансова допомога, яку може отримати за 5 хвилин  будь-який повнолітній українець, що має паспорт та ідентифікаційний код.
  Манівео надає кредити не лише платоспроможним українцям, а й найбільш незахищеним громадянам, серед яких студенти, пенсіонери та одинокі матері.
 • Повністю легальний сервіс, який контролюється державним регулятором Нацкомфінпослуг, що гарантує захист прав громадян України.
  З дня заснування, Манівео кредит онлайн працює виключно у правовому полі України та є внесеним до Державного реєстру фінансових організацій.
 • Працює цілодобово – Манівео надає фінансову допомогу онлайн 7/24/365, без перерви та вихідних.
  Сервіс надає кредити в будь-який час дня і ночі, а служба підтримки завжди надасть необхідну допомогу.
 • Це низька процентна ставка, безліч акцій, прозора реферальна система та програма лояльності.
  Тільки Манівео пропонує своїм користувачам безліч конкурсів, акцій, програм та промокодів, завдяки яким ви зможете зменшити відсоткову ставку до 50%.

Вихід з скрутної фінансової ситуації тут!

Умови онлайн кредиту в Манівео - Швидка Фінансова Допомога

Перед остаточним вибором будь-якого онлайн сервісу з мікрокредитування, слід ретельно вивчити умови, на яких видається кредит. Використовуючи послугу манівео кредит на карту, можна виокремити три важливі пункти:

 • Ціна кредиту: дуже часто саме цей пункт зупиняє людину взяти онлайн позику. Проте, на офіційному сайті ви можете заздалегідь розрахувати фінальну суму за допомогою онлайн калькулятора, враховуючи денну відсоткову ставку від 0.01% до 1.7% від необхідної суми.
 • Вимоги сервісу: найсуттєвішою перевагою онлайн кредитування є те, що кредит може взяти будь-який повнолітній громадянин України у якого немає актуальної заборгованості. Необхідно лише мати паспорт, ідентифікаційний код та дані банківської картки будь-якого банку України, щоб отримати кредит онлайн манівео.
 • Сума кредиту та терміни погашення: кредит у манівео видається на період від 1 до 30 днів; при першому зверненні до сервісу діє ліміт в 3000 грн, але при взятті кредиту вдруге і більше раз – сума може бути збільшена до 10000 грн і більше, враховуючи рівень лояльності та інші бонуси.

Акції, промокоди та програма лояльності Манівео

Манівео – сервіс, який враховує думку користувачів, саме тому він присутній майже у всіх популярних сьогодні соціальних мережах: Facebook, Google+, Vkontakte та Одноклассниках. На офіційному сайті та в соцмережах користувачі можуть дізнатися про всі актуальні акції, промокоди, умови реферальної програми та багато іншого.

Промокоди

Промокод в Манівео кредит – це певний набір символів, що дає змогу користувачу отримати суттєву знижку на використання сервісу манівео взяти кредит. Отримати промокоди в манівео дуже легко – користувачу потрібно підписатися на Манівео у будь-якій соцмережі, написати чесний відгук про компанію, зробити скріншот та відправити його імейлом. Ви також зможете знайти актуальні промокоди та акції на нашому сайті, в наших соцмережах та підписавшись на нашу розсилку.

Акції

Окрім промокодів, сервіс проводить безліч акцій, серед яких знижки на вихідних, космічна гра з призовим промокодом, розіграш iPhone та ін. Цікаві ігри та привабливі подарунки – візитна картка Манівео, разом з єнотом Менні, який з командою Манівео кредит онлайн організовує благодійні заходи та розповідає про актуальні новини на сайті. Повний перелік акцій ви можете знайти на офіційному сайті.

Програма лояльності

Для постійних  користувачів сервісу Манівео кредит онлайн діє корисна програма лояльності. Суть цієї програми у накопиченні балів, за які можна отримати знижку відсоткової ставки при оформлені кредиту, а також збільшення суми грошової позики. Розмір знижки залежить від рейтингу користувача в бонусній системі. Зараз існує 6 рівнів, та максимальна знижка досягає 50%.

Enotcoin

Онлайн кредит Манівео має власну ігрову монету, яку назвали еноткоїн. Заробляти ці монети користувач починає з моменту реєстрації та виконуючи певні “завдання”:

 • з’єднання сторінки користувача манівео зі своєю FaceBook сторінкою – 5 еноткоїнів;
 • використати Instantor – інноваційний спосіб верифікації в України, BankId чи BankId від НБУ, що значно збільшує шанси отримання кредиту – по 5 еноткоїнів;
 • переглянути актуальний договір (один раз на один кредит) – 1 еноткоїн;
 • підтвердити банківську карту (один раз на місяць) – 20 еноткоїнів;
 • рекомендація сервісу в соцмережі – 5 еноткоїнів;
 • запросити друга у сервіс – 10 еноткоїнів;
 • завантаження скан-копій документів – 10 еноткоїнів;
 • збільшення суми за активним договором – 10 еноткоїнів;
 • вчасне або дострокове погашення кредиту – до 100 еноткоїнів;
 • щоденне отримання еноткоїнів в особистому кабінеті при натисканні кнопки “Отримати enotcoin”:
  • перший день – 1 еноткоїн
  • другий день – 3 еноткоїни
  • третій день – 5 еноткоїнів
  • наступні дні – по 7 еноткоїнів
  • якщо пропустили день – рахунок ведеться знову з першого дня.

Як використовувати enotcoin MoneyVeo

Кожна електронна монета або “еноткоїн” еквівалентний 1 гривні. Накопичені монети потрібно використати протягом 90 днів, оформляючи онлайн кредит манівео, вони зменшать вашу відсоткову ставку. Оплатити еноткоїнами можна не більше половини відсотків по кредиту.

Щоб використати еноткоїн, потрібно мати на рахунку певну кількість еноткоїнів. Оформлюючи новий кредит в Moneyveo, при виборі суми та терміну позики, також потрібно обрати “enotcoin”. Після цього з’явиться вікно вибору промокоду/еноткоїна, де у полі “Вкажіть суму enotcoin” потрібно вписати, скільки еноткоїнів (із доступних на вашому балансі) ви хочете витратити на цей кредит. Після цього натисніть “Застосувати” і продовжіть оформлення кредиту. Знижка за еноткоїни нарахується автоматично.

При цьому, якщо частина еноткоїнів не буде використана системою, то вони не будуть списані з балансу. Така ситуація виникає у випадку, якщо ви застосували більшу кількість enotcoin, ніж можливо списати по цьому кредиту.

Еноткоїни, термін дії яких закінчується раніше – будуть списані в першу чергу, щоб надати користувачу можливість новіші коїни використати на наступних кредитах.

 


Почніть вже збирати та використовувати еноткоїни для майбутньої знижки

Манівео перший кредит

Оформлення першого кредиту в Манівео, без сумніву, непросте рішення, якщо ви вперше зіткнулися з онлайн-кредитуванням. Але, на щастя, цей процес досить простий, займає близько 10-15 хвилин часу і має ряд переваг:

 • Перший кредит Манівео безвідсотковий (мається на увазі відсоткова ставка 0,01% в день).
 • Після реєстрації і першого кредиту ви отримуєте підготовлений аккаунт, де в наступні рази можна взяти кредит онлайн за лічені хвилини.
 • Участь в програмі лояльності з оформлення першого кредиту.

Що потрібно, щоб оформити перший кредит онлайн в Манівео

Перш за все, необхідно зареєструватися на манівео. Про процес реєстрації в Moneyveo написано нижче більш детально. Після того, як ви підтвердили свою карту (ту, на яку плануєте отримати кредитні кошти), переходите в особистий кабінет і в формі оформлення вибираєте суму кредиту і термін. Оскільки це перший кредит в Манівео під 0,01%, рекомендуємо вибрати термін приблизно в півтора-два рази вище, ніж ви плануєте спочатку. У разі дострокового погашення ви не будете платити відсотки за рештою днів (хоча вони мінімальні), але в разі непередбачених проблем у вас буде запас часу в декілька днів на те, щоб знайти кошти для погашення кредиту.

Сплативши в термін перший кредит в манівео, система додає вам деякі скорингові бали. Тепер, в подальшому ви будете мати можливість отримати кредит значно швидше і більшу суму.


moneyveo
Відсоткова ставка:

від 0,01% в день

Манівео - реєстрація нового користувача

Щоб мати змогу взяти кредит Манівео, потрібно мати зареєстрований в системі акаунт. Нижче – детальна інструкція, як зареєструватися онлайн в Moneyveo та отримати перший кредит під 0,01%.

 1. Перейдіть на сайт Манівео. Для цього нижче на цій сторінці натисніть на кнопку Реєстрація.
 2. Коли завантажиться сайт, натисніть кнопку “Увійти”. В діалоговому вікні оберіть “Зареєструватись”
 3. Заповніть анкету. Там потрібно вказати наступні особисті дані:
  • Стать
  • Прізвище
  • Ім’я
  • По-батькові
  • Дата народження
  • Номер мобільного телефону
  • Електронну пошту
  • Секретне питання та відповідь на нього
  • Пароль
  • Дати згоду на обробку своїх персональних данних
  • Опціонально можна підключити акаунти Facebook, BankID НБУ, BankID (це підвищить шанси на видачу кредиту)
 4. Натисніть продовжити. Наступний етап – Соціальна інформація.
  • Сімейний стан
  • Кількість осіб на утриманні
  • Освіта та тип освіти
  • Паспорт (якщо у вас ID-карта, то потрібно обрати чекбокс “Паспорт нового зразку”)
  • Номер документу (якщо потрібно)
  • Номер запису
  • До якої дати дійсний
  • Серія та номер
  • Коли виданий
  • Ким виданий
  • Ідентифікаційний код
 5. Наступний крок – відомості про адресу проживання.
 6. Працевлаштування. Тут потрібно вказати відомості про вашу роботу, а також про рівень доходу.
 7. Реквізити картки. Та верифікація картки
 8. Підтвердження данних.
 9. Аккаунт готовий до отримання першого кредиту під нуль відсотків в манівео

Часті питання при реєстрації

Навіщо вказувати реквізити карти та чому списуються кошти?

Для того, щоб перевірити, чи карта належить саме вам, а не шахраям, Манівео виконує процес верифікації карти – списує незначну суму (до 1 гривні) з карти, які потім повертає. При отриманні платежу з вашої карти сервіс звіряє платника – чи дійсно оплата прийшла від того ж імені, що вказано в акаунті при реєстрації. У випадку, якщо карта вам не належить, видача кредиту може бути заблокована в цілях безпеки.

Скільки займає процес реєстрації?

Якщо ви маєте поряд необхідні документи, або пам’ятаєте їх реквізити, то реєстрація та видача першого кредиту займе до 15 хвилин часу. За це ви отримуєте низьку відсоткову ставку по першому кредиту манівео, а також бонус 50 гривень.

Скільки часу займає отримання повторного кредиту?

Якщо ви маєте зареєстрований акаунт і вже користувалися сервісом, то повторний кредит ви можете оформити за 2-5 хвилин.


Швидка онлайн реєстрація в Манівео:

Як взяти кредит в MoneyVeo - інструкція

Процес отримання moneyveo онлайн кредит дуже швидкий та легкий, всі стадії оформлення займають не більше, ніж 15 хвилин.

 • Для початку, слід зайти на офіційний сайт Манівео, використовуючи онлайн калькулятор, вибрати необхідну суму грошей та термін погашення і натиснути “Отримати кредит”.
 • Наступний крок – заповнення анкети, куди потрібно внести ваші паспортні дані, номер ідентифікаційного коду та банківської карти, на яку повинні надійти гроші. Для підтвердження вашої карти, з вашого рахунку буде знята невелика сума грошей – від кількох копійок до декількох гривень, які будуть повернені на рахунок після закінчення верифікації – через 3-4 хвилини. Слід бути уважним та ретельно перевіряти дані перед відправкою на погодження системою та заповнювати всі поля анкети, включаючи соцмережі та інше – це знижує ризик отримання відмови.
 • Далі, система перевіряє введені користувачем дані та вирішує чи надавати кредит. Якщо рішення позитивне, ваш чекає фінальний крок – підписання електронного договору про надання кредиту. Отримали негативну відповідь? Нижче ви знайдете експертну думку про те, що робити в такій ситуації.
 • І.. вуаля – гроші на вашому рахунку і ви можете починати їх витрачати.

ОК або Манівео особистий кабінет

Особистий кабінет або ОК користувача – це місце, де зберігаються всі персональні дані і де користувач може виконати низку дій:

 • Взяти кредит
 • Погасити кредит достроково/повністю або частково
 • Оформити пролонгацію/реструктуризацію боргу
 • Редагувати персональні дані
 • З’єднатися зі службою підтримки
 • Переглянути договір
 • Змінити/додати банківську карту
 • Переглянути список попередніх кредитів/договори та нарахування за ними
 • Переглянути/отримати еноткоїни
 • Переглянути свій рівень в програмі лояльності та бонуси
 • Скористатися реферальною програмою

Щоб створити особистий кабінет та закінчити MoneyVeo реєстрацію, юзер має вигадати унікальний логін і пароль, який він використовуватиме й надалі для входу в ОК. Навіщо використовувати ОК, якщо є можливість швидкого оформлення кредиту без нього? Створення особистого кабінету прискорює подальше використання сервісу, якщо раніше ви витрачали 10-20 хв, то після створення власного кабінету, час зменшиться до 2-5хв.

Використання промокодів чи еноткоїнів

Користувач може використати накопичені еноткоїни та зменшити відсоткову ставку при оформлені нового кредиту в особистому кабінеті, натиснувши поле “Стан кредиту” на першому етапі оформлення  і вказавши необхідне число монет. Після того, як юзер натисне кнопку “Оформити кредит”, система автоматично зменшить відсоткову ставку відповідно до кількості використаних еноткоїнів. Слід також зауважити, що еноткоїни актуальні впродовж 90 днів після начислення та не сумуються з іншими промокодами, проте додаються до бонусів програми лояльності.

Реалії XXI століття: кошти на карту чи готівка?

Манівео – це швидкий спосіб позики грошей для тих, кому набридла бюрократія, це сучасна альтернатива фінансовим установам та ломбарду, яка у 99% випадках гарантує позитивне рішення. Якщо ви:

 • студент з маленькою стипендію та великою потребою в коштах;
 • пенсіонер, якому більшість банків точно відповість ‘Ні’;
 • чи звичайна людина, у якої виникли незаплановані витрати

Ви можете легко та швидко отримати Moneyveo кредит онлайн на карту вже сьогодні  не виходячи з дому.

Але, що робити з іншою частиною населення, в яких обмежений доступ до інтернету, немає комп’ютерів та інших гаджетів? Адже, згідно даними Державної Служби Статистики за 2019 рік, лише 26 млн українців є користувачами мережі інтернет. Сучасні реалії українського життя такі, що майже половина громадян не має можливості користуватися привілеями, які надає всесвітня павутиння, щоб отримати кредит Moneyveo. Інша частина, серед яких люди похилого віку, просто не вміють цього робити, і тому надають перевагу консервативному походу за кредитом в банк.


Перегляньте інтерфейс сервісу та залиште відгук у нас на сайті!

Що робити у випадку відмови?

Не зважаючи на високі показники видачі кредитів, бувають ситуації, коли система Манівео відмовляє у наданні кредиту. Чому? Прийняття рішення у видачі кредиту юзеру, відбувається власно розробленою системою – після подачі заявки, на вказаний номер телефону надходить смс з позитивною відповіддю. Якщо ж відповідь негативна, у власному кабінету користувача, юзер може побачити причину відмови та зробити заявку повторно. Найбільш поширеними причинами відмови Moneyveo кредит онлайн є:

 • Неправильність наданих даних: потрібно ще раз ретельно перевірити вказані дані в ОК, а саме номер паспорта, ідентифікаційних код, чи повністю заповнені поля місце роботи, доходи та ін.
 • Закінчився строк дії вашої банківської карти, заборонена оплата карткою онлайн чи карта заблокована: детальну інформацію користувач може перевірити в своєму онлайн банкингу або зателефонувавши оператору.
 • Декілька відмов підряд: якщо ви вже оформили заявку декілька разів підряд і отримали відмову, не слід знову оформляти її ще раз, краще почекати декілька днів поки система оновиться – можливо тоді вам прийде позитивна відповідь.
 • Перевірте свою кредитну історію: перед оформленням кредиту, потрібно перевірити свою кредитну історію, адже іноді після закриття кредитів, потрібен час, щоб інформація оновилась онлайн.

Альтернативні варіанти
Компанія Ставка Максимальна Сума Рейтинг Умови
від 0,1% в день до 12 000 грн
 • карта
 • 1-30 днів
 • Цілодобово
від 0,01% в день до 15 000 грн
 • карта, готівка
 • 1-30 днів
 • Цілодобово
від 0,01% в день до 10 000 грн
 • карта
 • 1-30 днів
 • Цілодобово
від 0,01% в день до 10 000 грн
 • карта
 • 1-30 днів
 • Цілодобово
від 0,01% в день до 15 000 грн
 • карта, готівка
 • 1-30 днів
 • Цілодобово
від 0,01% в день до 15 000 грн
 • карта
 • 1-30 днів
 • Цілодобово
від 0,01% в день до 10 000 грн
 • карта
 • 1-30 днів
 • Цілодобово
від 0,1% в день до 10 000 грн
 • карта
 • 5-30 днів
 • Цілодобово

Оплата кредиту в Манівео

Зручність сервісу MoneyVeo полягає не тільки в швидкості оформлення та отримання позики онлайн на карту, а й в експрес погашенні боргу. Так, існує декілька способів швидкого погашення боргу для користувачів сервісу:

 • На офіційному сайті: увійшовши у свій особистий кабінет, ви маєте змогу легко сплатити борг. Автоматично оплата боргу буде здійснена з карти, на яку вам надійшов кредит, проте якщо ви хочете здійснити фінансову операцію з іншої картки, вам слід додати реквізити карти після натискання кнопки “Сплатити”.
 • Банківський переказ: користувач має право сплатити борг в будь-якому відділенні банку, проте MoneyVeo зауважує, що найоптимальнішою фінансовою установою для цього є ПриватБанк.
 • Онлайн банкінг Privat24:  даний спосіб погашення є одним з найбільш поширених, адже для нього користувачу потрібен лише мобільний телефон.
 • Через мобільний телефон: зателефонувавши за номером 3700 і назвавши реквізити манівео та вашої банківської карти, оператор ПриватБанку зможе сплатити борг замість вас.
 • Платіжні термінали: сьогодні термінали встановлені майже всюди, тому ви зможете погасити борг у зручний для вас час.

Прострочка платежу – що робити, коли немає чим платити?

У випадках прострочки платежу, сервіс Манівео надає користувачу так званий грейс-період. Що це? Grace period – це додатковий час, що надається користувачу сервісу у випадку невиплати боргу. Це три додаткові календарні дні після закінчення договору, коли можна погасити кредит без жодних штрафів та відсотків. Проте, слід пам’ятати, що грейс період – це не пролонгація договору, це сервіс, яким ви можете скористатись лише в екстренних випадках.

Пролонгація позики MoneyVeo для тих, хто не встигає

Бувають ситуації, коли користувач не має змоги сплатити кредит вчасно, у  такому випадку сервіс Манівео може надати користувачу пролонгацію боргу. Все, що потрібно – сплатити відсотки, а саме 1.7% від суми позики в день. Як це зробити? Важливо знати точну кількість відсотків для оплати, інформацію користувач може знайти в ОК, натиснувши кнопку “Пролонгація”. Пролонгацію можна оформити не лише в особистому кабінеті, але й через термінали самообслуговування, приват24 та в ПриватБанку. Якщо клієнт сплатив більше, решта грошей піде на погашення самого кредиту.  Термін пролонгації 1-30 днів.

Реструктуризація боргу на крайні випадок

Окрім пролонгації, Манівео пропонує й реструктуризацію боргу, що полягає в розділенні суми займу і начислені відсотків для декількох частин кредиту. Розділивши борг, користувач може сплачувати кредит частинами без будь-яких додаткових відсотків протягом оговорено терміну. Кожен з випадків реструктуризації боргу розглядається в індивідуальному порядку і може бути використаним лише у випадку, коли користувач не може сплатити борг вчасно і грейс період вже закінчився. Оформити реструктуризацію можна в особистому кабінеті або зв’язавшись з працівниками сервісу.


Топ 3 пропозиції
1 MyCredit
від 0,01% в день до 10 000 грн
2 Moneyveo
від 0,01% в день до 15 000 грн
3 Miloan
від 0,01% в день до 15 000 грн

Контакти

ТОВ “МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА”

Адреса: 01015, м. Київ, вул. Лейпцигська, 15 Б, перший поверх

Телефон служби підтримки: 0 800 21 9393

Електронна адреса: support@moneyveo.ua

Відділ маркетингу: marketing@moneyveo.ua

Прес-служба: pr@moneyveo.ua

Співпраця: partnership@moneyveo.ua

Соціальні мережі:

 • Instagram: https://www.instagram.com/moneyveo.ukraine/
 • Facebook: https://www.facebook.com/moneyveo/
 • Vkontakte: https://vk.com/moneyveoua
 • Одноклассники: https://ok.ru/moneyveo

Вердикт

На жаль, існує безліч людей, яким потрібні гроші. Деяким – щоб погасити вже взятий кредит чи купити новий телевізор, іншим – щоб сплатити лікування. Нестабільна економічна ситуація та коливання на ринку праці зумовила появу та розвиток нового онлайн сервісу – сервісу з мікрокредитування громадян.


Манівео сьогодні – це надійний спосіб взяти гроші в борг з невеликою відсотковою ставкою.

Потрібні гроші? Тоді – MoneyVeo.

Відгуки користувачів про MoneyVeo

Що може краще розповісти вам про сервіс як не манівео відгуки? Розповіді, експіріенс та відгуки від реальних користувачів.

Тобі є що сказати? Поділись з нами.