Кредит Плюс - онлайн позика: промокоди, відгуки користувачів, правила користування

creditplus
8
Голосів
 • Спосіб отримання: карта
 • Відсоткова ставка: від 0,01% в день
 • Максимальна сума: до 10 000 грн
 • Максимальний термін: 1-30 днів
 • Час підтвердження: 7 хвилин
 • Вік: 20-65

Вирішили взяти кредит від Creditplus? Дізнайтеся деталі про умови грошової позики тут!

Що робити, коли гроші потрібні ще вчора, а зарплата тільки за тиждень? Життя непередбачуване, й інколи трапляються випадки, від яких ніхто не застрахований. І ми зараз говоримо не про купівлю нового холодильника чи мобільного телефону. Проте це також суттєві витрати, які спланувати вкрай важко, якщо річ ламається зненацька. Якщо ти пенсіонер, одинока мати чи студент – ситуація ще гірша, адже ти не можеш взяти кредит у банку через відсутність роботи. А що, якщо тобі не вистачає грошей на щось життєнеобхідне і немає часу чекати на диво? Вихід є. Й ім’я йому – онлайн мікрокредитування.


CreditPlus – легкий спосіб покращити ваше фінансове становище всього за 7 хвилин прямо тут і зараз!

Умови онлайн кредиту в Creditplus

Відсоткова ставка по кредиту

Ми знаємо, як важко буває оформити свій перший займ онлайн, адже з радянських часів слово “кредит” несе в собі лише негатив. Коли людина чує це слово, вона відразу уявляє фінансову кабалу та колекторів, які телефонують день і ніч тобі і твоїм знайомим. Проте, світ змінився. Сьогодні онлайн мікрокредитування є синонімом “швидко”, “без великих комісій” та “тут і зараз”. Людяні менеджери Кредит Плюс завжди увійдуть у ваше положення та підскажуть найкращий вихід з будь-якої ситуації. Крім того, сервіс CreditPlus пропонує чудову пропозицію для нових клієнтів, а саме відсоткову ставку у розмірі 0.01% на перший кредит. Якщо ж ви постійний клієнт, для вас відсоткова ставка дорівнюватиме 1.8% щоденно. Вже готові до оформлення позики? Тоді йдемо далі:

Умови отримання займу

Умови отримання займу у сервісі CreditPlus дуже прості: вам не потрібно нікуди йти, збирати безліч довідок та стояти пів дня, а то й тиждень у чергах. Достатньо просто:

 • Бути громадянином України: на жаль сервіс не надає позику людям, що не є громадянами країни.
 • Бути повнолітнім: вам має бути принаймні 18 років і не більше 65, щоб оформити кредит.
 • Ви маєте мати банківську карту: CreditPlus надає онлайн позику на кредитну карту будь-якого українського банку.
 • У вас має бути мобільний телефон, доступ до інтернету та електронна пошта: для верифікації та заключення договору у вас має бути телефон з виходом у мережу інтернет та електронна пошта.

Переваги і недоліки

За останні роки CreditPlus зарекомендувала себе надійною компанією з низькою ймовірністю отримання відмови, проте як і у іншим сервісів, існують як позитивні так і негативні нюанси:

Переваги:

 • Можливість швидкого оформлення кредиту не виходячи із дому. В середньому, потрібно 8-15 хв на весь процес займу.
 • 0.01% на перший кредит та достатньо суттєва сума – 6000 грн.
 • Жодних підтверджень з місця роботи чи рекомендацій від знайомих.
 • Можливість продовження використання кредиту завдяки пролонгації.

Недоліки:

 • У відділі підтримки клієнтів фіксований графік роботи.
 • Неможливо відразу отримати кредит на суму більше 6000 грн.

Вас влаштовують умови і ви готові  отримати кредит?

Акції, промокоди та програма лояльності Creditplus

Акції

Окрім низької відсоткової ставки, Кредит Плюс Україна пропонує своїм клієнтам вигідні акційні пропозиції, серед яких регулярні розіграші, промокоди та програма лояльності. Щоб завжди бути в курсі, слід підписатися на імейл розсилку компанії та зареєструвати Кредит Плюс особистий кабінет.

Промокоди

Компанія CreditPlus проводить імейл розсилки промокодів на регулярній основі. То ж, щоб стати одним із щасливчиків, котрі отримують промокод Кредит Плюс та заощаджують на нових кредитах, слід зареєструватися в системі CreditPlus та регулярно перевіряти пошту. Скористатися промокодом потрібно на етапі оформлення кредиту за допомогою онлайн кредитної лінійки – потрібно просто поставити галочку у необхідному полі та ввести цифрове значення промокоду. Якщо промокод не активізувався, слід ретельно перевірити його написання, адже можливо ви зробили помилку. Не слід використовувати пробіли чи зайві символи, найкращий спосіб – просто скопіювати промокод з вашого листа.

Програма лояльності

CreditPlus винагороджує клієнтів, які регулярно користуються сервісом. Так, існує рейтингова система клієнта, тобто з кожним новим оформленим займом, ваша знижка росте, а відсоткова ставка зменшується. На даний момент, CreditPLus пропонує своїм клієнтам трьохрівневу рейтингову систему:

 • Silver: починаючи з другого оформленого кредиту, сервіс надає вам знижку у розмірі 5% на відсоткову ставку на суму кредиту від 7000 грн.
 • Gold: оформивши та сплативши 3 кредити, сума знижку дорівнюватиме 15% від суми кредиту у 7000 грн.
 • VIP: після 5 закритих кредитів, ви отримаєте 25% знижки на суму кредиту від 10000 грн.

Ваш рейтинг у системі лояльності CreditPlus збільшується з кожним сплаченим кредитом, що був взятий на строк від 10 днів. Знижка по системі лояльності клієнтів не додається до інших знижок компанії.


Топ 3 пропозиції
1 MyCredit
від 0,01% в день до 10 000 грн
2 Moneyveo
від 0,01% в день до 15 000 грн
3 Miloan
від 0,01% в день до 15 000 грн

Як взяти кредит в Creditplus: зрозуміла інструкція

Реєстрація

Ітак, ви вирішили взяти мікрозайм, вибрали CreditPlus та у вас є все необхідне для отримання займу – телефон або ноутбук, кредитна картка, паспорт та ІПН. І найголовніше – ви повнолітній громадянин України. Це означає, що ви в трьох кроках від отримання грошей на вашу карту, адже щоб зареєструватись потрібно:

 1. Зайти на головний сайт сервісу CreditPlus та знайти кредитний онлайн калькулятор. Ваш перший оформлений кредит не має перевищувати ліміт у 6000 грн, проте з хороших новин – ваша відсоткова ставка на перший кредит – всього 0.01% від суми кредиту.
 2. Зареєструватись та заповнити анкету. Слід вказувати лише достовірну інформацію, адже оцінка вас як клієнта сервісу відбувається системою автоматично, а отже у разі виявлення брехні – вам не нададуть гроші. Також, перед відправкою заявки потрібно декілька разів прочитати написане, щоб перевірити чи немає там помилок. Щоб додати вашу банківську карту, потрібно пройти невеликий процес верифікації та підтвердити карту через SMS повідомлення.
 3. Почекати кілька хвилин. Як вже зазначалось, система автоматично перевіряє ваші дані та вирішує чи надавати вам кредит. У разі отримання позитивного рішення, все що вам потрібно зробити – це підтвердити договір за допомогою SMS повідомлення і гроші будуть миттєво нараховані на ваш баланс.

Якщо у вас з’явились питання щодо будь-якого з етапів реєстрації, ви завжди можете зв’язатись зі службою підтримки імейлом або в онлайн чаті на сайті компанії.

Особистий кабінет

Щоб пришвидшити оформлення займу у сервісі CreditPlus, слід створити особистий кабінет. Здійснивши Кредит Плюс вхід у ваш особистий кабінет, ви можете швидко:

 • Оформити новий кредит за лічені хвилини
 • Здійснити пролонгацію поточного кредиту
 • Отримати детальну та актуальну інформацію щодо поточного або сплаченого кредиту
 • Дізнатись про актуальні акції та знижки
 • Перевірити ваш статус у програмі лояльності Кредит Плюс

Вибір терміну і суми

На головному сайті Кредит Плюс онлайн знаходиться кредитний калькулятор, завдяки якому ви можете дізнатись суму до сплати до оформлення кредиту. Це дуже зручно, адже система автоматично вирахує остаточну суму, на підставі того новий ви клієнт чи вже користувались сервісом. Від вас потрібно лише вказати суму займу та строк погашення. Ви також зможете ввести наявний промокод в поле “В мене є промокод”, що знаходиться під калькулятором.

Використання промокоду

Промокод – це реальний спосіб отримати знижку на відсоткову ставку без жодних зусиль з вашої сторони, що в сумі суттєво зменшить ваш борг. Як отримати промокод? Дуже просто – система автоматично розсилає промокоди зареєстрованим клієнтам, які регулярно звертаються за фінансовою допомогою до Кредит Плюс. То ж єдине, що вам потрібно робити – це час від часу перевіряти вашу електронну адресу та не проґавити знижки. Також, слід уважно прописувати промокод, щоб не помилитися, адже у такому випадку – купон не активується.

Отримання коштів на карту чи готівкою?

Кредіт Плюс – це легальна фінансово-кредитна організація, що надає кредити громадянам України лише онлайн. Автоматичний процес схвалення кредиту гарантує виплату в будь-який період часу, коли вам знадобляться гроші. Деяким українцям може не сподобатись відсутність видачі грошей в руки, проте оформивши кредит у CreditPlus хоча б раз, ви вже ніколи не звернетесь до звичайно банку, адже:

 • це швидко: 7-15 хв і ви вже можете здійснювати покупки
 • це надійно: сайт компанії CreditPlus захищений, тому жодна персональна інформація не потрапить у руки зловмисників
 • це легально: компанія Кредит Плюс внесена до Державного реєстру фінансових установ та має офіційну ліцензію щодо кредитування
 • це зовсім недорого: знижка при першому оформленні кредиту, постійні акції та промокоди

Готові подати заявку?

Що робити у випадку відмови?

Хоча в 9/10 заявок відповідь сервісу позитивна, все ж бувають ситуації, коли клієнту відмовляють. Чому?

 • Ви не сплатили попередній кредит в CreditPlus, оформлення нового займу можливе лише у випадку повного погашення боргу. Якщо ви не спроможні сплатити всю суму відразу, ви можете скористатись послугами пролонгації або реструктуризації боргу.
 • При заповненні анкети, ви допустили помилку. У такому випадку, ви зможете відредагувати анкету та відправити її знову.
 • Ви вказали недостовірну інформацію в анкеті – в такому випадку потрібно зв’язатись із службою підтримки.

Додаткові варіанти
Компанія Ставка Максимальна Сума Рейтинг Умови
від 0,1% в день до 12 000 грн
 • карта
 • 1-30 днів
 • Цілодобово
від 0,01% в день до 10 000 грн
 • карта
 • 1-30 днів
 • Цілодобово
від 0,01% в день до 15 000 грн
 • карта
 • 1-30 днів
 • Цілодобово
від 0,01% в день до 15 000 грн
 • карта, готівка
 • 1-30 днів
 • Цілодобово

Оплата кредиту в CreditPlus

Способи оплати

Особливість сервісу CreditPlus полягає не лише у швидкому оформленні кредиту, а й у можливості погашення боргу різними способами. Так найпопулярнішими серед клієнтів є:

 • Банківська картка: миттєвий та повністю безкоштовний спосіб погашення кредиту, не потрібно навіть виходити із дому.
 • Термінал ПриватБанка: якщо ви має поблизу термінал ПриватБанка, ви також зможете сплатити кредит. Необхідно лише перейти у розділ “Комунальні платежі”, ввести код сервісу Кредіт Плюс та у призначенні платежу вказати ваш ІПН. Проте, банк може взяти комісію за цю операцію.
 • Онлайн банкінг Приват24: також один із швидких методів оплати вашого кредиту – потрібно перейти до розділу “Мої платежі”, вибрати код компанії – 41078232 – та вказати у призначенні платежу свій ІПН. Даний спосіб оплати також передбачає сплату комісії.
 • Банк: ви можете сплатити кредит у касі будь-якому банку України, якщо у вас є реквізити компанії:

ООО “АВЕНТУС УКРАЇНА”

ЕГРПОУ 41078230

Рахунок №26507052600017

в АО КБ “ПРИВАТБАНК” (МФО 320649)

Призначення платежу: “Платіж по кредиту №ХХХХ, клієнт Прізвище, Ім’я, По-батькові ІПН ХХХХХХХХХХ”

Окрім цього, у клієнта є можливість дострокової сплати кредиту повністю або частково, при цьому необхідно буде сплатити нараховані відсотки лише за дні користування кредитом.

Прострочення платежу – що робити?

Нічний жах для будь-якого клієнта – завтра термін сплати кредиту, а коштів для його погашення немає. Найгірше, що можна зробити у даній ситуації – зникнути ігнорувати менеджерів компанії. Натомість, що потрібно зробити – це зв’язатись із службою підтримки CreditPlus та вирішити, що робити в даній ситуації. Пам’ятайте, ви не повинні залишатись із вашою проблемою наодинці. Компанія має 2 шляхи вирішення даної проблеми:

 1. Пролонгація
 2. Реструктуризація

Оформити дані послуги можливо в особистому кабінету або зателефонувавши до служби підтримки. Не потрібно сидіти і чекати у моря погоди, коли справа стосується грошей та вашого майбутнього кредитного авторитету. Адже ігнорування та несплата може привести не тільки до пені та величезних штрафів, а й навіть до тривалих судових позик від компанії, не говорячи вже про негативний вплив на ваш кредитний рейтинг. Вам це потрібно?

Пролонгація

У випадку, коли ви розумієте, що не можете сплатити взятий кредит, бо просто не маєте коштів для цього, слід скористатись послугою пролонгації. Пролонгація тіла кредиту відбувається наступним чином:

 • ви можете продовжити термін використання кредиту на такий же період, на який він був оформлений
 • це безкоштовна послуга, без жодних комісій
 • для активації пролонгації потрібно сплатити штраф (відсотки за дні прострочення), якщо він у вас є
 • відсоткова ставка під час пролонгації не змінюється

Реструктуризація боргу

Реструктуризація – це оcтання можливість клієнта віддати кредит без судових позик з боку компанії. Що означає “реструктуризація”? Це розділення боргу на декілька частин з поетапною виплатою. Звісно, якщо у вас є прострочення платежу, вам спочатку потрібно сплатити пеню та штраф, щоб скористатись послугою.


Топ 3 пропозиції
1 MyCredit
від 0,01% в день до 10 000 грн
2 Moneyveo
від 0,01% в день до 15 000 грн
3 Miloan
від 0,01% в день до 15 000 грн

Контакти

ООО “АВЕНТУС УКРАЇНА”

ЕГРПОУ 41078230

Свідоцтво про реєстрацію Фінансової установи серія ФК №870 від 28.02.2017

Ліцензія НКФП від 28.03.2017

Електронна адреса: info@creditplus.ua

Номер гарячої лінії (безкоштовно по Україні): 0 (800) 330-263

Контактні телефони (згідно тарифів операторів):

(044) 337-29-28

(067) 625-02-02

(093) 625-02-02

(095) 625-02-02

Час роботи служби підтримки:

Пн-Пт з 9:00 до 20:00

Сб-Нд з 10:00 до 18:00


Вердикт

На фінансовому онлайн Олімпі компанія CreditPlus займає одне із найвищих місць завдяки своїй зручності та швидкості оформлення займів. Досить велика сума займу – 6000 грн та низька щоденна відсоткова ставка – це те, що про що клієнти сервісу пишуть Кредит Плюс відгуки. Серед мінусів – лише те, що служба підтримки CreditPlus не працює 24/7, проте офіційний сайт компанії містить всю необхідну інформацію для успішного отримання кредиту. Якщо ви вагаєтесь, ознайомтесь із чесними відгуками Creditplus  від справжніх клієнтів, що же не раз звертались за допомогою до компанії.


Перевірте описане вище самостійно!